hlavicka

Rok 2011

 Silvestr 2011
Letos jsem opět vyrazili do naší oblíbený boudy na Nových Hutích. Konečně jsem se dostal na fotky.

silvestr 2011
silvestr 2011
silvestr 2011

pf2012

10.12.2011
Tak konečně na lyžích. Tomu říkám nástup zimy, před týdnem ještě holo a dnes perfektní podmínky na lyžování. Na Šachtách nezaspali, byly tam čerstvě projeté stopy na tvrdém podkladu, klobouk dolů. (s)

lyžování šachty
lyžování šachty
lyžování šachty

27.11.2011
Sníh nikde, tak alespoň krásné počasí na pěší výlety. Co víkend to alespoň jeden kopec. (s)

podzimní výlety
podzimní výlety
podzimní výlety
podzimní výlety
podzimní výlety
podzimní výlety
podzimní výlety
podzimní výlety

13.11.2011 - Velká Kunratická
Je tu listopad - tradiční Velká Kunratická a s tím spojený společensko-kulturní víkend. V sobotu dopoledne bohužel nestíhámé krásně naplánovaný výběh s Mlátilem a přijíždíme masňácky až na polední hody - děkujem! Po dezertech a kávičce jsme vyrazili oprášit vědomosti historie na Vítkov a protože nás bylo opravdu hodně, rovnou jsme dostali slevu pro skupinu studentů. Prolezli jsme ho od sklepů, které jsou stále zatuchlé Gottvaldem, až po vyhlídku na celou Praha. Procházkou přes Žižkovskou věž nás jeden taxikář, trenér boxerské reprezentace, odved do jeho oblíbené restaurace. Následovala parádní tečka za sobotním výletem představení Monthy Python v Rokoku. A v neděli jsem si zazávodili v Kunratickém lese. Ještě přikládám pár fotek. (s)

Velká Kunratická
Velká Kunratická
Velká Kunratická

16.10.2011
V sobotu 15.10. proběhl už několikátý ročník prestižního turnaje v ping-pongu - Bukovecká pálka, s nejvyšší účastí v historii. Vítězství v ženách znovu obhájila Zuzka, v mužích si pro putovní pohár přijel tajný kůň Formič až z Prahy, je jasné, že příští rok už nebude pozván, neboť zatajil, že už to někdy hrál. Večírek se povedl, maso se snědlo, druhý sud se nedopil, nikdo se nezranil. Pár fotek pod odkazem. (i).

3.10.2011 - Feraty
Konečně víkendové počasí jak má být, tak jsme vyrazili na několikrát odložené feraty. Sobota 4:30 zvoní budík, nakládáme a vyrážíme směr Salzburg, konkrétně na Postalmklamm klettersteig. Je to taková údolní ferátka zpestřená lanovými mosty, přeskoky... Ke konci je pak Déčková stěna, ve které jsme si celkem pobyli díky kurzu, který šel před námi. Po návratu koupel v místní bystřině a přesun na parkoviště, odkud se vyráží na Königsjodler klettersteig. Dorazili jsme právě se západem slunce, všude plno aut a nikde ani živáčka. Našli jsme si luxusní, zastřešené a slámou vystlané místo pro přespání (teda až na senné alergiky, kteří si raději vedle postavili stan). Mezi tím se úplně setmělo a začali se trousit "vytrvalci" s čelovkama (se kterými jsme mluvili, vycházeli v 5:00). My jsme vyrazili v 6:00. První kroky byly trochu do neznáma, směr nám ukazovalo blikání jiných nedočkavců rozesetých až na sedlo, kde začínala ferata. Cesta vedla přímo po hřebeni, takže výhledy byly parádní, obloha téměř bez mráčku. K autu jsme to stihli za světla :) něco kolem 15:30. Fotky najdete pod odkazem. (s)

Svoji doprovodnou helikoptéru s kamerou jsme neměli, tak alespoň tento odkaz:11.9.2011

Právě jsme se vrátili ze SEVERU (svatební cesty). Vyjeli jsme směrem na Pobaltské republiky, dále přes Finsko do Norska na Nordkapp, Lofoty, přes fjord Geiranger a nakonec zastávka v Berlíně a zpět do Plzně. Urazili jsme 9000 km, shlédli 7 hlavních měst, potkali nespočet sobů, dokonce i nějakého losa, ale zdaleka ne takhle opilého :). Přikládám odkaz na fotky. Snad sem časem ještě domontuju mapu celé cesty. (s)

Sever 2011
Sever 2011
Sever 2011
Sever 2011
Sever 2011

11.9.2011
A následovala další vydařená akcička, při které jsme se s Ivou vzali. Máme tu hned několik fotografů: oficiální fotky od Pavla šimánů, dále fotky od Mlátila a Lumíra Čvančarů. (s)

SI svatba

11.9.2011
Přes léto jsme to měli letos extrémě našlapané, takže vůbec nebyl čas vybírat fotky natož přidat nějaký příspěvek. V červenci po Bike Adventuru jsme vyrazili na Vltavu, kterou jsem zároveň pojal jako rozlučku se svobodou. Rozloučil jsem se náramně, můžete nahlédnout na pár zcenzurovaných fotek. (s)

Vltava 2011


11.7.2011 - Zevling na BikeAdventure (BA)
Letos jsme s Tomčou nějak zaspali u prního kola přihlášek na BA a po náročných MTBO5days už jsme číslo ani nesháněli. Předpověď počasí vypadala slibně, tak jsme se rozhodli jet alespoň na výlet s mapou do závodního prostoru a tu a tam někoho vyfotit u kontroly. Slunce pálilo o sto šet, takže cíle výletů byly jasné, zdejší průzračné pískovny. Všechno krásně po rovině, prostě supr relax. Zde je pár fotek. (s)

BA 2011
BA 2011

6.7.2011
MTBO5days jsou za námi a s tím plno spojených starostí. Ale náročná příprava se vyplatila, odměnil nás hladký průběh celé akce. Nezkazilo nám to ani chvilkami drsné počasí a večírky? Jako pokaždé v Plzni - velmi zdařilé. Podívejte se na krátký průlet touto akcí. (s)29.5.2011
Fotky ze závodů z Innsbrucku. (i)

Innsbruck 2011

29.5.2011
Jelikož předpověď počasí na Salzburg a okolí (kam jsme se chystali na feráty) opět vypadala deštivě, vydali jsme se tuhle sobotu alespoň do Hirschbachu na nejbližší ferátu v Německu (Höhenglücksteig), je to jenom 160km, takže jsme to stihli za den. Měla být obtížná C-D, bylo to spíš za B, ale na rozcvičku celkem pěkná. Kdyby tam nebylo v tu dobu pět zájezdů a dva Schulungy, který nás zdržovali (a jedna růžová paní, která visela na každým kroku asi pět minut na všech třech karabinách), tak bysme stihli i celou druhou ferátu Norissteig. Ta byla spíš pro turisty, protože chodit po lese v sedáku a ještě s helmou, vypadá spíš na úchyla než na lezce. Ale počasí nám vyšlo krásně. A příště bude krásně nejspíš v Rakousku. Pár fotek najdete pod odkazem. (i)

feraty-hirschbach 2011
feraty-hirschbach 2011

16.5.2011
Minulý víkend jsme jeli (letos poprvé) na vodu a hned závodit, po velkém souboji jsme dopádlovaly s Makulou na 3. místě, 5 vteřin před veteránkama, které nás minule předjely. Alena s Majdou se cvakly, takže mají cenu vodníka roku. Harry Potter + Willis a Miri se svojí Vydrou se také umístili (nebyli úplně poslední). Fotky z Otavy a z kulturní akce před závodem. (i)

Voda Strakáče 2011

25.4.2011
Právě jsme se vrátili z velikonočního soustředění, kromě běhacích tréninků jsme zvladli i několik výletů. Podívejte se na fotky. (s)

Velikonoce 2011
25.4.
Slíbené fotky z letošního teplákového Antybálu. (s)


A obvyklá březnová záležitost, loučkaření ve Francii. V údolí už bylo snehu jen poskromnu, presto se dalo dojet na lyžích až k baráku. Nahore nám každý den pár cm pribylo, takže jsme se mohli vesele pouštet do freeridu mimo sjezdovku, bohužel pri tech se špatne fotí, tak se podívejte alespon na pár fotek z pomy, kde je casu na focení habadej:) (s)

Val Cenis 2011

7.2.2011
10:45 - Nýřany: 9°C, skoro jasno, mírný západní německý vítr. V kanceláři: asi 30°C, jasno, bezvětří (šéf tu neni), a celý týden vypadá minimálně na polojasno (i)

30.1.2011
Silvestr 2010 Je konec ledna, ale já sem chtěla napsat něco o Silvestru (asi tak před měsícem) a teď jsem se k tomu dostala. Na Silvestra jsme se přesunuli (někdo z Plzně, někdo ze Šumavy, někdo z práce) do luxusní chalupy na Nových Hutích na Šumavě. Luxusní v tom smyslu, že jsme jí měli jen pro sebe, že se tam nedalo nic rozbít a že byla obrovská pro nás 20 lidí. Takže pro naší sebranku ideální. O půlnoci jsme si připili na sjezdovce, zahráli jsme si neidentifikovatelné hry (už si je nikdo nepamatuje, protože je většina ani nepochopila) a pak jsme šli dojídat hostinu asi tak pro 100 lidí, nějak jsme to prostě neodhadli. Na Nový rok pár lidem nebylo dobře, říkali jsme tomu Modravská nemoc, páč nám jí určitě přinesli kolegové odtamtaď, ale kdo ví … K nám tahle choroba došla až po2 týdnech, asi bude pěkně zmutovaná. (i)

8.1.2011
Fotky z lyžování na Šumavě mezi Vánocemi a Silvestrem. Konečně se po pěti letech vrátila pořádná zima. (s)

4.1.2011
Nový blog spuštěn Vítáme Vás na našem novém webu.Odkaz na:
Novinky, archiv 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

copyright © stivan.cz